Kobieta Inwestuje. Wywiady z inwestorkami.

Agencja nieruchomości w modelu franczyzowym – Joanna Kuśmierczyk-Kubiak

Dziś kontynuacja rozmów z inwestującymi kobietami. Joanna Kuśmierczyk-Kubiak prowadzi agencję nieruchomości w formie franczyzy.

Z wykształcenia magister stosunków międzynarodowych i lingwistka. 10 lat pracy w branży medycznej na stanowiskach sprzedażowych i kierowniczych nauczyło ją rzetelności, profesjonalizmu i szacunku w kontaktach międzyludzkich. Zarządzała wieloosobowymi zespołami w projektach wymagających zdolności komunikacyjnych, umiejętności dostosowywania się do dynamicznych zmian w otoczeniu, elastyczności i wysokiej efektywności.

Zmieniła branżę i zajęła się rynkiem nieruchomości ponieważ nowe wyzwania napędzają ją do działania i rozwoju. Zasada, która jej przyświeca to „postęp jest ważniejszy niż perfekcja”.

Zobacz również: Franczyza modelem dla kobiet? Wywiad z Martą Solarek

Zobacz również: O franczyzie od kuchni z Aniką Rymar

Wierzy, że wysoka jakość usług i doskonałe relacje z ludźmi oparte na uczciwości, prawdomówności, otwartości i życzliwości są niezawodną receptą na sukces w każdej branży.

We Freedom specjalizuje się w szybkiej sprzedaży nieruchomości wynikającej ze szczegółowej analizy marketingowej i planu działania ustalanego wspólnie ze sprzedającym. Z entuzjazmem i kreatywnie podchodzi do wykonywanej pracy.

Prywatnie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi przy wytrawnym winie, uwielbia dobre koncerty, ambitne polskie kino i wiatr we włosach podczas jazdy na rowerze lub nartach.

Joanna prowadzi oddział Freedom Nieruchomości w Lublinie, a bezpośredni kontakt do niej na FB: @MieszkaniawLublinie i nr tel: 571282162