Kobieta Inwestuje - Wpieramy biznesy bliskich nam osób

Jak wesprzeć znajome biznesy?

Bardzo popularny jest ostatnio na Facebooku wpis o wpieraniu biznesów naszych znajomych. Też uważam, że w tym szczególnie trudnym czasie dla przedsiębiorców, cudownym pomysłem jest zakup potrzebnych nam aktualnie rzeczy czy świątecznych prezentów u bliskich nam osób.

Postanowiłam więc i ja stworzyć wpis na temat miejsc, które znam i które mogę polecić.  Miejsc, o których wiem, że mają produkty, które dają wartość, a ja osobiście znam ich właścicieli i bardzo chciałabym, byście i Wy o nich wiedzieli. Będę tą listę sukcesywnie rozbudowywać, ale dziś już zalążek tego, co chciałabym Wam pokazać.

U większości znajdziesz teraz super oferty z okazji Black Friday, więc zapraszam.

  • Little John Za marką Little John stoi pełna energii i pomysłów Paulina, z którą wspieramy się w kreowaniu naszych biznesów.

Marka Pauliny powstała w odpowiedzi na potrzeby mamy w ciąży, a następnie mamy karmiącej. Znajdziesz tam ciążowe sukienki (i nie tylko), w których będziesz wyglądać stylowo i atrakcyjnie, a jednocześnie wygodnie. I zdecydowanie cny nie naruszą znacząco Twojej kieszeni. Na hasło: kobietainwestuje dodatkowe – 50 PLN aktualnych obniżek!

  • STOF.pl Anie i Pawła znam jeszcze z czasów studiów. Teraz jesteśmy wiele spotkań i biznesów do przodu, a nasze dzieci są już prawie dorosłe (nasze jedno już jest 🙂 )

Po wejściu do ich sklepu od razu zauważysz, że to miejsce, które zrodziło się z miłości do pięknych wnętrz, ale też ….zwierząt, szczególnie koni. W ofercie starannie wyselekcjonowane produkty dekoracyjne, poduszki, lampy, zegary i meble. Piękne! Dostarcza wiele inspiracji do kreatywnego tworzenia swojego otoczenia.

  • LEADERIS INSTITUTE Asię poznałam na jednym ze szkoleń i … od razu postanowiłyśmy z kilkoma innymi osobami zrobić wspólną konferencje. A teraz stale pomagamy sobie w tworzeniu naszych miejsc w sieci i wpieramy w działaniach.
Asia stworzyła konkretne szkolenie z pewności siebie, które potrafi odmienić bieg wydarzeń i pomoże osiągnąć sukces. Asia Burnos to wspaniała, empatyczna osoba, promotorka wszystkich kobiet, która potrafi zadbać o swoje kursantki. To cudowny pomysł na prezent dla ukochanej osoby lub dla siebie.

 

  • Dwie Marty – Kobieca Strona Inwestowania Marty to kobiety energetyczne, niezwykle kreatywne i ogromnie wspierające. To Marty są chrzestnymi matkami moich nieruchomościowych początków, za co im jestem niezmiernie wdzięczna.

Jeśli szukasz wiedzy na temat nieruchomości (kursy online, webinary, live-y) to ten adres jest idealny. Dużo przeróżnych materiałów i kursów od doświadczonych Mart, które na nieruchomościach zęby zjadły.

  • Kobiecy Punkt Widzenia  Ania, kobieta – petarda. Inspiruje mnie swoją energią, pomysłowością, wiedzą psychologiczną i darem nauczania. Lubię Jej bezpośredniość i to, że zamiast głaskać po głowie, daje kobietom poważne argumenty, by zaczęły działać, od razu.

Ania Witowska to kobieta, która postawi Cię na nogi, jeśli masz jakieś finansowe blokady (lub inne) – w tym jest najlepsza! Ania pomaga w budowaniu własnej wartości, pokazuje jak żyć pełnią życia i jak poukładać swoje życie, by było satysfakcjonujące, szczęśliwe i bogate.

  • Wirtualne Biuro Mlokal Elizę poznałam na konferencji. Piękna, odważna, pełna energii, empatyczna, rozwijająca się kobieta przedsiębiorcza. Nie potrafię określić, co takiego w Niej jest, ale poczułam od razu, że jest po prostu… wyjątkowa i szczególna. Live z Elizą znajdziesz na moim fanpage na FB. 

Jeżeli chcecie zarejestrować swoją działalność w prestiżowej lokalizacji, nie ponosząc przy tym bardzo wysokich kosztów najmu biura, to jest zdecydowanie właściwy adres. A adres pierwszorzedny, bo przy ulicy Nowogrodzkiej 31. Otrzymujesz do dyspozycji w pełni wyposażone wirtualne biuro oraz kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia biura i udostępniania powierzchni biurowej, to specjalność naszej firmy.

  • Sej-Pro Panią Ewelinę, właścicielkę firmy, poznałam na etapie tworzenia naszego projektu inwestycyjnego. Kreatywna, niestandardowa, szukająca rozwiązań szytych na miarę, z ogromną wiedzą.

Potrzebujesz projektu wymarzonego domu lub domu na inwestycję? Pani Ewelina Bożyk to mistrzyni zrozumienia Tego, czego potrzebujesz. A Jej wiedza bardzo wykracza poza podstawowe zagadnienia speca od budownictwa i architektury. Jeśli szukasz super projektu uszytego na miarę, z masą dodatkowej wiedzy i pomocy to firma Pani Eweliny to zdecydowanie odpowiednie miejsce. I mówię to z doświadczenia!

  • Chocolade Beauty&SPA  Edytę i Dawida poznaje na konferencji związanej z biznesem branży beauty. I od razu widać u nich gotowość do zdobywania nowej wiedzy, do zmian, szukania rozwiązań, ciekawość. Para, od której czujesz dobrą energię.

I takie miejsce z duszą, czyli Chocolate maja w Malborku. Pasja, życzliwość i determinacja Edyty i Dawida pozwoliła na bardzo szybki rozwój tego miejsca, które ma duszę i do którego nie mogę się doczekać, aż dotrę. Przeróżne zabiegi kosmetyczne, relaks, odpoczynek i wszystko to oczywiście z czekoladową aurą. Mam Brata w Elblągu, więc przy kolejnych odwiedzinach pędzę też do Chocolate 🙂

Kursy, po których poczujesz, że panujesz nad swoimi finansami , będziesz mieć poczucie spokoju o swoją przyszłość oraz znajdziesz swoje formy inwestowania. I które nigdy nie były tak tanie i taka okazja jest tylko do poniedziałku!