Kobieta inwestuje na evencie Przedsiębiorcza Kobieta we Wrocławiu

Kobieta Inwestuje na spotkaniu Przedsiębiorcza Kobieta we Wrocławiu

Trochę zaniedbałam ostatnio swoją aktywność na blogu, ale dzielnie pracuję, czego efekty będziecie mogli zobaczyć za jakiś czas. Dziś jednak chciałabym pokazać Wam choć odrobinę, co się ostatnio u mnie działo. I jedną z takich ciekawych inicjatyw ostatniego czasu był wrocławski event.

8 czerwca odbyło się we Wrocławiu kolejne ze spotkań w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta. Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie, a uczestniczącym w nim kobietom za czas i przemiłe rozmowy.

Opowiadałam o tym, jak zaczęło się moje inwestowanie na giełdzie, dlaczego kobiety nie inwestują i dlaczego powinny. Rozmawiałyśmy, w co można inwestować i od czego zależy, w co powinnyśmy. Mówiłam też o różnicach między inwestowaniem kobiecym a męskim. Tematem były też finanse w związku i budżet osobisty.

Tematy były poważne, ale atmosfera luźna i wesoła. Mam nadzieję, że dzięki temu mogłam bardziej pokazać, że finanse i inwestowanie to nic strasznego i da sie tego nauczyć 🙂  Bardzo lubię tę „kobiecą energię”.  To głównie dzięki temu uwielbiam to, co robię! I zawsze sama dla siebie wiele wynoszę z takich spotkań. Tak było zdecydowanie i tym razem!

Girls power!!! 💪

A poniżej kilka zdjęć, jakie otrzymałam od organizatorów!