Kobieta Inwestuje - Nieruchomości - specjalność kobiet?

Nieruchomości – specjalność kobiet czy mężczyzn?

Inwestowanie nie jest bardzo popularnych zajęciem wśród kobiet, a my bardzo chciałybyśmy to zmienić.

Moim gościem w rozmowie jest Natalia Drysiak, kobieta energetyczna, merytoryczna, która zna rynek nieruchomości jak mało kto!

Z Natalią rozmawiamy o tym, dlaczego kobiety powinny inwestować, dlaczego tak rzadko zajmują się finansami, swoimi także i co warto zrobić, by nasza finansowa przyszłość była bezpieczna i spokojna.

🦸 To rozmowa o nieruchomościach, o tym, jak zostać pośredniczką w obrocie nieruchomościami, o finansach i inwestowaniu kobiet, o pewności siebie kobiet i oddawaniu kobiecej odpowiedzialności finansowej w ręce innych...

Kim jest Natalia Drysiak?

Natalia od 2008 roku jest Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami (NR Licencji 22249) i członkinią Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON).Od 4 lat głównie specjalizuje się we współpracy z inwestorami/flipperami, dostarcza perełki i gotowe piękne flipy sprzedaje w niebotycznie wysokich cenach!Pasjonatka nieszablonowych rozwiązań. Szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient.
Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości.
Związana z branżą rozwoju osobistego. Nagrodzona prestiżową nagrodą w konkursie Polish Businesswoman Awards jako lider najwyższej jakości obsługi klienta na rynku nieruchomości.