REKOMENDACJE - Kobieta Inwestuje

REKOMENDACJE

 

 

RITA KURPISZ

Akredytowany Coach ICF, trener inteligencji emocjonalnej i skutecznej komunikacji, konsultant biznesowy, www.ritakurpisz.pl

Książka jest bardzo dobrą pozycją dla każdej kobiety, która chce w świadomy sposób rozpocząć inwestowanie. Ania w konkretny sposób wyjaśnia rolę pieniądza, jego wpływ na nasze życie, porusza aspekt kulturowy, mentalnościowy oraz obszar naszych przekonań, który bezpośrednio wpływa na nasze podejście do życia.

Dostajesz profesjonalną wiedzę, jak od podstaw rozpocząć inwestowanie, poznasz język i produkty inwestycyjne, a czytając wywiady z kobietami sukcesu dowiesz się wielu praktycznych wskazówek. 

Książka jest napisana w przyjemny dla czytelnika sposób – całość możesz przeczytać w kilka godzin. Polecam serdecznie kobietom chcącym powiększać swoją niezależność i wolność finansową oraz chętnym zgłębienia świata finansów i inwestycji.


 

DOROTA STELIGA

Specjalista ds. spójnej komunikacji, konferansjerka, właścicielka DSpectrum KOMUNIKACJA I INSPIRACJA, www. dspectrum.pl

Chcąc zrobić pierwszy krok w przestrzeni dotąd mi nieznanej, zawsze szukam osoby, która czuję się w niej jak ryba w wodzie. Zanim poznałam Anię, na słowo „inwestycje” odpowiadałam: to nie dla mnie. Po przeczytaniu książki zaczęłam rozumieć, dlaczego jest to obszar wart poznania, zrozumienia i sprawdzenia.

Ania ma znakomite wykształcenie, doświadczenie i do tego jej wiedza poparta jest sukcesami. A co najważniejsze – potrafi mówić o trudnych zagadnieniach w sposób przystępny dla czytelnika. Cieszę się, że ze swojej strefy komfortu będę wychodzić pod opieką ekspertki, jaką jest Ania.

Polecam wszystkim kobietom, by dołączyły do nas i zrobiły swój pierwszy krok w inwestowaniu.


 

KORNELIA WAWRZYNOWICZ

Konsultant kariery, nauczyciel języka angielskiego, autorka 10-Minute Plannera, blogerka i emigrantka od kilku lat obecnie mieszkającą w Londynie, www.misstwentysomething.com

„Kobietą Inwestuje…” to pierwsza książka o inwestycjach, która miałam okazję czytać. Książka, a raczej poradnik pokazuje początkującym osobom, jak zacząć swoje przygodę z inwestowaniem. Co najbardziej podoba mi się w tej książkę to łamanie stereotypów, które słyszałam od lat na temat inwestujących kobiet.

Kolejna rzecz, to fakt iż Pani Ania swoją ogromną wiedzą, która się z nami dzieli nie tylko pokazuje, że każda z nas może zacząć inwestować, ale że faktycznie nie jest to aż takie trudne jak się wydaje. Książka napisana jest prostych językiem, co bardzo doceniam, ponieważ czyta się łatwo o trudnych sprawach, a przy takiej tematyce to ważne.

Książka daje porządnego kopa motywacyjnego, a Pani Ania swoim doświadczeniem i fajnymi poradami pokazała mi, że i ja mogę zacząć inwestować. Zdecydowanie takiej książki brakowało na polskim rynku!


 

JOANNA WÓJCIK – BUBAŁA

Co-founder start upu edukacyjnego Little Bit Academy gdzie łączy fascynację nowymi technologiami ze społecznym działaniem na rzecz edukacji dzieci i młodzieży.

Nikt tak dobrze nie zna kobiet jak kobieta. Autorka, Anna Smolińska odczarowuje tajemnice inwestowania w bardzo przystępny sposób. Wszystko po to, aby inne kobiety świadomie wkraczały w temat decydowania o swojej przyszłości finansowej. Idealna książka, żeby zrobić pierwszy krok w zadbaniu o swoją przyszłość. Wymarzona lektura do czytania przy kawie.


 

SANDRA SCHOLZ

Lingwistka, poliglotka, trenerka boot campów językowych i hakerka gramatyki, www.madamepolyglot.pl

Nigdy nie zajmowałam się inwestowaniem, jednak stało się to moim celem na 2018 rok. I książka Ani w tym zdecydowanie pomaga. Już w trakcie czytania miałam plan, a nawet podjęłam pierwsze kroki. Ania w bardzo swojski sposób i prostymi słowami tłumaczy różne formy pomnażania już niewielkich kwot i kobieco inspiruje!