Kobieta Inwestuje

Z Joanną Skwarską o pracy w branży inwestycyjnej

Joannę Skwarską poznałam podczas jednego ze spontanicznych spotkań na kawę w Warszawie. Od razu okazało się, że idea inwestującej kobiety jest nam obu bardzo bliska, a ciekawe tematy do rozmowy sypią się nam, jak z rękawa 🤩
Joanna jest prawniczką, która od kilku lat pracuje dla brokera. W nagranej przez nas rozmowie wypytałam Asię, jak się pracuje w męskim świecie inwestycyjnym, jak to się stało, że zajmuje się inwestowaniem oraz w co Ona sama inwestuje i co poleca.

To właśnie z Asią, ale też z Sylwią Dobosz i Zuzanną Połanecką-Purwin, organizujemy już niebawem, 29 maja, warsztat SZTUKA KOBIECEGO INWESTOWANIA w Warszawie.
O nim też opowiadamy na końcu tego nagrania.

Zostało jeszcze kilka miejsc, więc jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat podstaw kobiecego inwestowania zapraszamy po miejscówki tutaj: https://www.subscribepage.com/sztukakobiecegoinwestowania

A każda z Was, która zapisze się na warsztaty otrzyma 30% zniżki (niezależnie od ilości zamówionych egzemplarzy) na moją książkę „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej” z autografem. Wystarczy, że do mnie napiszesz, a przyślę Ci kod zniżkowy. Odbiór książki podczas spotkania.
Do zobaczenia w Warszawie! 😍