Spotkanie Klubu Inwestorek Saxo Bank i KobietaInwestuje.pl

Saxo Bank, bank inwestycyjny założony w 1992, był jedną z pierwszych instytucji finansowych, które zaoferowały indywidualnym, zwykłym inwestorom platformę online z takimi narzędziami i dostępem do rynku, jakie były wcześniej zarezerwowane jedynie dla profesjonalnych traderów i zarządzających funduszami. Bank ma swoją siedzibę w Kopenhadze, a na całym świecie posiada rozbudowaną sieć oddziałów i rzesze pracowników. Ponad 1500 osób w centrach finansowych na całym świecie, w tym w Londynie, Singapurze, Paryżu, Zurychu, Dubaju czy Tokio pomaga swoim klientom. Dzięki tym zespołom bank oferuje usługi online w ponad 180 krajach, a platformy transakcyjne banku dostępne są w 28 różnych językach.

Saxo Bank regularnie szkoli swoich inwestorów. I właśnie po jednym z takich szkoleń, które odbyło się w Warszawie, kobiety uczestniczące w nim wyraziły chęć spotykania się w kobiecym gronie. Bank wyszedł na przeciw tej inicjatywie i w ten oto sposób powstał Klub Inwestorek Saxo. Kobiety, przy ogromnym wsparciu banku, spotykają się, by wymieniać doświadczenia, dzielić się swoimi sukcesami czy też problemami. W miłej atmosferze, w swoim wolnym czasie, spotykają się z innymi kobietami, które rozumieją pasję inwestowania i chcą się w niej stale rozwijać, ale też nawzajem wspierać. I tym razem ja również będę miała tę przyjemność, by w nim uczestniczyć 🙂 Bardzo dziękuję za zaproszenie, Saxo Bank!

16.11.2016, o godz. 18, w nowo otwartym hotelu SixtySix w Warszawie (ul. Nowy Świat 66), będziemy rozmawiać o kobiecej psychologii inwestowania.

Będziemy dyskutować między innymi na temat:

  • W co inwestujemy? Czy inwestowanie jest jedynie dodatkowym źródłem dochodu?
  • Lehman Brothers vs. Lehman Sisters – podstawy psychologii inwestowania
  • Od czego zależą nasze decyzje inwestycyjne?
  • Czym różni się kobiece inwestowanie od męskiego?
  • Z czego możemy być dumne, a nad czym musimy pracować?
  • Kobieta, inwestycje, rodzina i przyjaciele – jak na nasze inwestowanie reagują?

Po oficjalnej części spotkania planowana jest część nieoficjalna – pełna niespodzianek 🙂 , podczas której będziemy mogły bliżej się poznać, wymienić się doświadczeniami, czy po prostu spędzić czas na miłej rozmowie.

I w związku z tym mam dla Was niespodziankę! 

Otrzymałam od organizatorów spotkania specjalne zaproszenie dla czytelniczki mojego bloga! Jeśli inwestujesz i chcesz porozmawiać z nami o kobiecej psychologii inwestowania to spotkanie jest dla Ciebie! Jeśli jeszcze nie jesteś aktywną inwestorką, niech to Cię nie powstrzymuje przed napisaniem do mnie. Wystarczy, że interesuje Cię ten temat, może masz w planach trading, ale ciągle sie wahasz – odezwij się, bo to świetna okazja, by nauczyć się od innych kobiet wartościowych, pochodzących prosto z doświadczenia rzeczy na temat inwestowania. Kto pierwszy napisze do mnie na: anna@kobietainwestuje.pl, otrzyma zaproszenie, więc nie czekaj już ani minuty dłużej 🙂 

AKTUALIZACJA! Zaproszenie otrzymała Pani Monika. Do zobaczenia 🙂

Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła uczestniczyć w tym spotkaniu. Mam nadzieję, że oprócz tego, że miło spędzimy czas i poznamy się nawzajem, to też sporo się nauczymy. Nie mogę niestety zabrać Was wszystkich ze sobą, ale obiecuję zdać relację ze spotkania 🙂

Zapisz się na Newsletter. Bądź na bieżąco z informacjami o nowych postach i moich inwestycjach!

Polecam również